Contact

Motivation S.R.L

Adresa: Str. Podișor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, Jud Ilfov , România
Telefon / Fax: +4021.369.27.72

Email: sales@motivation.ro
Website: www.motivation.ro

Pentru informații despre serviciile oferite de Motivation utilizatorilor de scaune rulante, apelați Telefonul utilizatorului de scaun rulant. 0800.030.762 este un serviciu telefonic gratuit de informare și consiliere adresat persoanelor cu dizabilități locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat și specific nevoilor lor. Acest număr poate fi apelat fără taxă din rețelele Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil și Cosmote, de luni până vineri, între orele 9:00 și 16:00.

  Centrele Regionale Motivation

Harta

ARGEȘ

 

Coordonator Gabriel Cristea

Telefon: 0735.355.903

E-mail: g.cristea@motivation.ro

BUCUREȘTI – ILFOV

 

Coordonator Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492

E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

BIHOR

 

Coordonator Ioana Cosma

Telefon: 035.9444.282/0735.355.897

E-mail:  i.cosma@motivation.ro

BUZĂU

 

Coordonator Adina Vuță

Telefon: 0735543154

E-mail: a.vuta@motivation.ro

BRAȘOV

 

Coordonator Ciprian Lupu

Telefon: 0735.333.889

E-mail: c.lupu@motivation.ro

CLUJ

 

Coordonator George Cernucan

Telefon: 0728.288.217

E-mail: g.cernucan@motivation.ro

CONSTANȚA

 

Coordonator Cristian Alexandru

Telefon: 0733.501.558

E-mail: c.alexandru@motivation.ro

GALAȚI

 

Coordonator George Ivanof

Telefon: 0735.355.905/0336401187

E-mail g.ivanof@motivation.ro

IAȘI

 

Coordonator Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885

E-mail: e.baculea@motivation.ro

MEHEDINȚI

 

Coordonator Monica Drăgoi

Telefon: 0723.664.300

E-mail: m.dragoi@motivation.ro

MUREȘ

 

Coordonator Orsolya Kovacs

Telefon: 0735.355.896

E-mail: o.kovacs@motivation.ro

NEAMȚ

 

Coordonator Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883

E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

PRAHOVA

 

Coordonator Remus Cîrlan

Telefon: 0758.065.001

E-mail: r.cirlan@motivation.ro

SATU MARE

 

Coordonator Adrian Naghi

Telefon: 0736 627 017/0361 418 150

E-mail: a.naghi@motivation.ro

SIBIU

 

Coordonator Ionel Rusu

Telefon: 0735.543.159

E-mail: i.rusu@motivation.ro

TIMIȘ

 

Coordonator Ana-Maria Ciubotariu

Telefon: 0735 313 525

E-mail: a.ciubotariu@motivation.ro