Contact

Motivation S.R.L

Adresa: Str. Podișor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, Jud Ilfov , România
Telefon / Fax: +4021.369.27.72

Email: sales@motivation.ro
Website: www.motivation.ro

Pentru informații despre serviciile oferite de Motivation utilizatorilor de scaune rulante, apelați Telefonul utilizatorului de scaun rulant. 0800.030.762 este un serviciu telefonic gratuit de informare și consiliere adresat persoanelor cu dizabilități locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat și specific nevoilor lor. Acest număr poate fi apelat fără taxă din rețelele Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil și Cosmote, de luni până vineri, între orele 9:00 și 16:00.

  Centrele Regionale Motivation

Harta

ARGEȘ

 

Coordonator Gabriel Cristea

Telefon: 0735.355.903

E-mail: g.cristea@motivation.ro

Adresa: Str. Rovine, Nr. 3, Loc. Pitesti, Jud. Argeș

BUCUREȘTI – ILFOV

 

Coordonator Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492

E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

Adresa: Str. Podișsor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, jud. Ilfov

BIHOR

 

Coordonator Ioana Cosma

Telefon: 035.9444.282/0735.355.897

E-mail:  i.cosma@motivation.ro

Adresa: Bd. Dacia, Nr. 6, bl A3, parter, Oradea

BUZĂU

 

Coordonator Adina Vuță

Telefon: 0735543154

E-mail: a.vuta@motivation.ro

Adresa: Str. Bistriței, Nr. 9, Buzau

BRAȘOV

 

Coordonator Daniela Bordeanu

Telefon: 0735.333.889

E-mail: d.bordeanu@motivation.ro

Adresa: Str. Bisericii Române, Nr. 97, Brașov

CLUJ

 

Coordonator George Cernucan

Telefon: 0728.288.217

E-mail: g.cernucan@motivation.ro

Adresa: Str. Mecanicilor Nr. 31, Cluj-Napoca

CONSTANȚA

 

Coordonator Cristian Alexandru

Telefon: 0733.501.558

E-mail: c.alexandru@motivation.ro

Adresa: Str Ion Lahovari, Nr 19, Constanța

GALAȚI

 

Coordonator George Ivanof

Telefon: 0735.355.905/0336401187

E-mail g.ivanof@motivation.ro

Adresa: Str. Culturii , Nr. 10 (Col. N. Holban) Corp C3, Galați Jud. Galați

IAȘI

 

Coordonator Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885

E-mail: e.baculea@motivation.ro

Adresa: Str. Vasile Lupu, Nr. 134, Iași

MEHEDINȚI

 

Coordonator Monica Drăgoi

Telefon: 0723.664.300

E-mail: m.dragoi@motivation.ro

Adresa: Str. Crișan, Nr. 80, Bl. R1B, parter, Drobeta Turnu Severin

MUREȘ

 

Coordonator Orsolya Kovacs

Telefon: 0735.355.896

E-mail: o.kovacs@motivation.ro

Adresa: Bd. Pandurilor, Nr. 117/1, Târgu Mureș

NEAMȚ

 

Coordonator Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883

E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

Adresa: Str. Fluierașului, Nr. 22, Sat Dumbrava Roșie, Piatra Neamț

PRAHOVA

 

Coordonator Remus Cîrlan

Telefon: 0758.065.001

E-mail: r.cirlan@motivation.ro

Adresa: Str. Gheorghe Grigore Cantacuzino, Nr.  48

SATU MARE

 

Coordonator Adrian Naghi

Telefon: 0736 627 017/0361 418 150

E-mail: a.naghi@motivation.ro

Adresa: Str. Corvinilor, Nr. 20, Satu Mare

SIBIU

 

Coordonator Ionel Rusu

Telefon: 0735.543.159

E-mail: i.rusu@motivation.ro

Adresa: Str. Agricultorilor, Nr. 10, Sibiu

TIMIȘ

 

Coordonator Ionuț Lăzărescu

Telefon: 0728.287.916

E-mail: i.lazarescu@motivation.ro

Adresa: Bd. Liviu Rebreanu, Nr. 113, Timișoara