Contact

Motivation S.R.L

Adresa: Str. Podisor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, Jud Ilfov , Romania
Telefon / Fax: +4021.369.27.72

Email: sales@motivation.ro
Website: www.motivation.ro

Pentru informații despre serviciile oferite de Motivation utilizatorilor de scaune rulante, apelati Telefonul utilizatorului de scaun rulant. 0800.030.762 este un serviciu telefonic gratuit de informare și consiliere adresat persoanelor cu dizabilități locomotorii, care au dreptul la un scaun rulant adaptat și specific nevoilor lor. Acest numar poate fi apelat fără taxă din rețelele Romtelecom, UPC, Vodafone, Orange, Telemobil și Cosmote, de luni până vineri, între orele 9:00 și 16:00.

  Centrele Regionale Motivation

Harta

 

ARGES

Coordonator Gabriel Cristea

Telefon: 0735.355.903

E-mail: g.cristea@motivation.ro

Adresa: Bd. Republicii, Nr. 36, Bl. 3, IRTA, Sc. A, Ap. 4, Pitesti

 

BUCURESTI – ILFOV

Coordonator Ioana Dumitrache

Telefon: 0729.880.492

E-mail: i.dumitrache@motivation.ro

Adresa: Str. Podisor Nr.1, loc. Buda, Com Cornetu, jud. Ilfov

BIHOR

Coordonator Florica Ungur

Telefon: 035.9444.282/0735.355.897

E-mail:  f.ungur@motivation.ro

Adresa: Bd. Dacia, Nr. 6, bl A3, parter, Oradea

 

BUZAU

Coordonator Adina Vuta

Telefon: 0735543154

E-mail: a.vuta@motivation.ro

Adresa: Str. Bistritei, Nr. 9, Buzau

 

BRASOV

Coordonator Daniela Bordeanu

Telefon: 0735.333.889

E-mail: d.bordeanu@motivation.ro

Adresa: Str. Bisericii Romane, Nr. 97, Brașov

 

CLUJ

Coordonator George Cernucan

Telefon: 0728.288.217

E-mail: g.cernucan@motivation.ro

Adresa: Str. Mecanicilor Nr. 31, Cluj-Napoca

 

CONSTANTA

Coordonator Cristian Alexandru

Telefon: 0733.501.558

E-mail: c.alexandru@motivation.ro

Adresa: Str Ion Lahovari, Nr 19, Constanta

GALATI

Coordonator George Ivanof

Telefon: 0735.355.905/0336401187

E-mail g.ivanof@motivation.ro

Adresa: Str. Culturii , Nr. 10 (Col. N. Holban) Corp C3, Galati Jud. Galati

 

IAȘI

Coordonator Eduard Baculea

Telefon: 0735.355.885

E-mail: e.baculea@motivation.ro

Adresa: Str. Vasile Lupu, Nr. 134, Iasi

MEHEDINTI

Coordonator Monica Dragoi

Telefon: 0723.664.300

E-mail: m.dragoi@motivation.ro

Adresa: Str. Crisan, Nr. 80, Bl. R1B, parter, Drobeta Turnu Severin

MURES

Coordonator Orsolya Kovacs

Telefon: 0735.355.896

E-mail: o.kovacs@motivation.ro

Adresa: Bd. Pandurilor, Nr. 117/1, Targu Mures

NEAMT

Coordonator Andrei Venenciuc

Telefon: 0735.355.883

E-mail: a.venenciuc@motivation.ro

Adresa: Str. Fluierasului, Nr. 22, Sat Dumbrava Rosie, Piatra Neamt

 

PRAHOVA

Coordonator Remus Cirlan

Telefon: 0758.065.001

E-mail: r.cirlan@motivation.ro

Adresa: Str. Gheorghe Grigore Cantacuzino, Nr.  48

SATU MARE

Coordonator Adrian Naghi

Telefon:0736 627 017 / 0361 418 150

E-mail:a.naghi@motivation.ro

Adresa: Str. Corvinilor, Nr. 20, Satu Mare

SIBIU

Coordonator Ionel Rusu

Telefon: 0735.543.159

E-mail: i.rusu@motivation.ro

Adresa: Str. Agricultorilor, Nr. 10, Sibiu

 

TIMIS

Coordonator Mirela Caprioriu

Telefon: 0728.287.916

E-mail: m.caprioriu@motivation.ro

Adresa: Bd. Liviu Rebreanu, Nr. 113, Timisoara